Escaperoom

Predstavujeme Vám novú interaktívnu hru s názvom FORTReSscape. Ide o tzv. Escaperoom, alebo únikovú miestnosť, v priestoroch Kasárenskej budovy s tematikou komárňanských bosoriek. Podstatou hry je dostať sa z uzamknutej miestnosti. Cesta k východu vedie cez reťaz hádaniek.

Táto hra neobsahuje žiadne strašidelné, nebezpečné alebo nechutné veci, ale naopak, súťažiaci sa dozvedia veľa zaujímavých informácií.

Hra je určená pre 2 až 6 hráčov starších ako 15 rokov a vyžaduje si aj fyzickú kondíciu. V hre nie je striktný časový limit (trvá približne 1 – 1,5 hodiny). Namiesto toho, ak je to potrebné, vedieme hráčov k východu s malou pomocou zvonku.

Počas hry Vám odporúčame pohodlnú a pevnú obuv.

Z technických dôvodov je možné Escaperoom hrať len od 1. apríla do 17. novembra. Miestnosti totiž nie sú vykurované a hra by bola v zimných mesiacoch nekomfortná.

Cenník:

Cena vstupného je 45 € za skupinu za jednu hru. V ponuke máme aj darčekové poukážky.

Rezervácia:

Rezervácia termínu a ďalšie informácie získate na tel. čísle +421 911 314 087, na e-mailovej adrese pevnost.kn@gmail.com alebo cez formulár nižšie (termín hry Vám odporúčame konzultovať aspoň 5 dní dopredu!):

Rezervujte si termín do FORTReSscape

Jazyk hry