Halloweenska nočná prehliadka

Je pre Teba klasická prehliadka Pevnosti nudná? Chýba Ti vzrušenie, strach či hrôza? Otestuj svoju odvahu 31. októbra, na Halloweena, na špeciálnej nočnej prehliadke Pevnosti. Vďaka našim nebojácnym sprievodcom môžeš […]

Je pre Teba klasická prehliadka Pevnosti nudná? Chýba Ti vzrušenie, strach či hrôza? Otestuj svoju odvahu 31. októbra, na Halloweena, na špeciálnej nočnej prehliadke Pevnosti. Vďaka našim nebojácnym sprievodcom môžeš spoznať históriu pevnosti… a jej duchov. Vojaci zabití vo vojnách, Sovieti pokúšajúci sa o útek a duše trpiace smrteľnými chorobami, to všetko sa vracia pod múry Pevnosti, aby videli, kde ich postihla smrť. Ale buď opatrný! Nieže si Ťa zoberú so sebou!
Keďže sa prehliadka Pevnosti bude konať v tme plnej strašidiel, v jednej skupine môže byť naraz len 40 osôb – aby sa náhodou niekto nestratil (organizujeme zvlášť slovenské a maďarské skupiny). Slovenské skupiny (v závislosti od počtu prihlásených) sa začnú o 17:30 a 20:00 hodine. Z tohto dôvodu je nutné sa dopredu registrovať na e-mailovej adrese pevnost.kn@gmail.com. Do e-mailu, prosíme, uveďte svoje meno, počet osôb, ako aj jazyk a čas prehliadky, na ktorej sa chcete zúčastniť.
Keďže helloweenska nočná prehliadka bude strašidelná, neodporúčame účasť mladším ako 15 rokov. Prehliadku počas jej trvania sa nedá opustiť. Alkohol a omamné látky je pred a počas prehliadky zakázané užívať. V prípade, že sa zistí ich užitie, nebude danej osobe povolené zúčastniť sa prehliadky.
Vstupné: 7€/osoba. Vstupenky si môžete zakúpiť v našej kancelárii pred prehliadkou. Platba je možná len v hotovosti.

Miesto na mape

Viac nadchádzajúcich udalostí

Halloweenska nočná prehliadka